ورم ملتحمه انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

ورم ملتحمه: انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل فرانسه انتخابات ریاست جمهوری فرانسوا فیون فساد مالی نخست وزیر فرانسه

گت بلاگز لرستان ‌برای آبادانی شهر خرم‌آباد یک میلی‌متر هم قدم بعد نمی‌گذارم

منتخب شورای پنجم شهر خرم‌آباد گفت: از هیچ مانعی نمی‌ترسم و جهت آبادانی و آبادی شهرمان حاضرم هزاران کیلومتر را پای پیاده طی کنم و در این مسیر یک میلی‌متر قدم

‌برای آبادانی شهر خرم‌آباد یک میلی‌متر هم قدم بعد نمی‌گذارم

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ رستمی نژاد در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر استان لرستان ، به لزوم آموزش های پیشگیری از اعتیاد اشاره کرد و گفت : یک ضرب المثل عربی می گوید آموزش در کودکی مانند نقشی است که روی سنگ حکاکی شود و وقت زیادی طول می کشد که از بین برود بعد آموزش ها را باید در سنین پایین دنبال کرد.

وی صداقت و درستکاری را عالی ترین روش کار دانست و افزود: از هیچ مانعی نمی ترسم و حاضرم به خاطر سر بلند شدن مردم و همکارانم بسیار تلاش کنم تا صورت شهرمان قشنگ شود.

منتخب شورای شهر خرم آباد با بیان اینکه از مشاوران و اتاق فکر جهت پیشبرد اهدافمان استفاده می کنیم افزود: حاضر با پاهای قطع شده است جهت آبادانی و آبادی شهرمان هزاران کیلومتر را پای پیاده طی کنم و در این مسیر یک میلی متر قدم بعد نگذارم.

‌برای آبادانی شهر خرم‌آباد یک میلی‌متر هم قدم بعد نمی‌گذارم

وی گفت: یک ضرب المثل می گوید نیاز نیست ما کتاب و کتابخانه ها را بسوزانیم باید کاری کنیم که وقت کتاب خواندن را از مردم بگیریم بعد ما باید وقت را از کسانی که مافیا هستند و کالای مسموم خود را به مشتری عرضه می کند بگیریم.

رستمی نژاد با اشاره بر اینکه افراد خیر یا دولت باید مقتدرانه از فرزندانی که والدین آنها معتاد هستند حمایت کند، گفت: باید با آموزش تقاضا را جهت استفاده از مواد مخدر کم کنیم.

انتهای پیام/د

واژه های کلیدی: آموزش | استفاده | ضرب المثل | اعتیاد | درمان | لرستان | پیشگیری از اعتیاد |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog